Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Опълченски
140 000 €
273 816.20 лв.

(1 443 €, 2 822.26 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:44 на 17 май, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Comfort estate предлага на Вашето внимание тристаен, тухлен апартамент, състоящ се от входно антре, просторна и уютна всекидневна, две самостоятелни спални, баня и тоалетна заедно, две тераси. Жилището е готово за живеене веднага или за инвестиция с цел отдаване под наем. Продава се във вида, в който е на снимките. Апартамента е разположен е на 5-ти етаж в сграда без асансьор с добре поддържани общи части и контрол на достъпа. Изложение изток- запад.
Ако този имот Ви интересува можем да организираме оглед в удобно за Вас време. За целта се обадете на отговорния брокер на тел. 0878408063 или посетете офиса на агенцията на ул. Х.Д.Асенов 110.
Comfort estate съдейства напълно безплатно на своите клиенти в процеса на получаване на банков кредит. С възможност за финансиране до 100% и с изготвяне на индивидуална оферта.
Услугата не е обвързана с покупка на недвижим имот.
Особености
Тухла
Обзаведен
За контакт:
0878408063
Агенция:
КОМФОРТ ЕСТЕЙТ
0878408063
КОМФОРТ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
comfortestate.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Хаджи Димитър Асенов 110
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Опълченски
Обява: 1c177902544988047

140 000 €
273 816.20 лв.
История на цената
(1 443 €, 2 822.26 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Опълченски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност